` Ministerul Culturii - Personalul Ministerului Culturii

Personalul Ministerului Culturii

 

 

 

Alexandrescu Vlad-Tudor (Ministru)
Ghyka Mihai (Secretar de Stat)
Oprean Alexandru Vasile (secretar de stat)
Șuteu Corina Ioana (secretar de stat)
Andrei Teodora Mirela
Angelescu Mircea (consilier grad profesional superior)
Ardeleanu Vitorino (consilier grad profesional superior)
Baciu Mihai (consilier grad profesional superior)
Baghiu Bianca Andreea
Baltariu Emil (referent grad profesional superior)
Bartha Reka Emese (director de cabinet)
Bălteanu Adrian Florin
Bălăuţă Roxana (director general adjunct)
Benţia Aracsia Magdalena (consilier juridic grad profesional principal)
Birzan Adriana Ofelia (consilier pentru afaceri europene)
Bodea Claudia Elena (consilier pentru afaceri europene)
Bodoczi Annamaria (Consilier)
Bodolica Alexandru
Bondor Voichița Ioana
Bucur Adrian
Bujor Alecu (consilier grad profesional superior)
Busuioceanu Constantin Eugeniu
Buzdugan Bianca
Camen Monica
Calmâc Viorica (consilier grad profesional superior)
Călin Tatiana Cătălina
Cambei Nicoleta (consilier pentru afaceri europene)
Crăciunescu Adrian (consilier personal)
Capota Raluca Iulia (expert grad profesional superior)
Caravasile Aurora (consilier grad profesional superior)
Cemortan Andrei Teodor (consilier grad profesional superior)
Cernea Raluca Simona (consilier grad profesional principal)
Ceauș Nicoleta Elena
Chereches Daniel Ioan (inspector grad profesional superior)
Chelaru Any
Chindris Andreea
Chesaru Gabriel Cristian (consilier pentru afaceri europene)
Chima Geanina Ruxandra (consilier juridic grad profesional principal)
Ciobanu Violeta Roxana (consilier grad profesional superior)
Ciobanu Claudia (consilier pentru afaceri europene)
Coadă Caterina
Corrales Oconitrillo Jenniffer Brigitte
Coman Liliana
Comeagă Irina
Cristea Lavinia Sorana
Cojocaru Marta Slavinia (referent)
Csoti Emese
Chețe Sorin
Coleman Daniela (consilier grad profesional superior)
Colodeiciuc Oana Cristina (consilier juridic grad profesional asistent)
Colotelo Iaroslava Oresia (consilier grad profesional superior)
Coman Ibolya (consilier juridic grad profesional superior)
Constantin Ortansa Luminita
Constantinescu Maria-Simona
Comeagă Irina
Constantin Paul Lucian (consilier juridic grad profesional principal)
Corjan Diana (consilier pentru afaceri europene)
Corneanu Anca Elena Luminita (consilier grad profesional superior)
Cotenescu Cristina
Crețu Ramona Bogdana
Curcubet Maria (secretar dactilograf treapta IA)
Cristea Mihaela Nicoleta
Curea Mihaela (consilier grad profesional superior)
Cuzin Anca Mihaela (consilier grad profesional superior)
Diaconescu Andrei (manager public grad profesional asistent)
Dicu Nicolae (şofer treapta I)
Donici Otilia Ramona (consilier juridic grad profesional asistent)
Drăgan Mariana (auditor grad profesional superior)
Drăgan Monica (consilier pentru afaceri europene)
Drăgoi Anca
Ducu Nicolae (şofer treapta II)
Duică Nina (funcţionar)
Dumitrăşcuţă Roxana Mirela (consilier juridic gradul profesional principal)
Dumitru Elena
Dumitru Monica Ioana (consilier grad profesional superior)
Dumitru Damian Anghel Mihai
Dumitru Georgeta (consilier grad profesional superior)
Dumitrescu Alexandru Bogdan
Enache Florentina (consilier grad profesional asistent)
Enescu Carauleanu Daniela (consilier grad profesional superior)
Enuş Mariana (consilier grad profesional superior)
Enuş Sorin(consilier grad profesional superior)
Fantanescu Miruna
Floarea Bianca
Florescu Felicia Elena (magaziner)
Gamureac Ştefan Emilian (inspector grad profesional superior)
Gâtea Ioan Gheorghe
Geană Bogdan Alexandru Mircea (consilier gradul I)
Grindean Ioana
Gita Iuliana Andreea
Gorea Oana Cristiana (consilier grad profesional superior)
Grigore Constantin (consilier juridic grad profesional asistent)
Grosu Constanţa (consilier grad profesional asistent)
Grosu Magdolna (expert grad profesional superior)
Guiu Cătălina (consilier pentru afaceri europene)
Herea Daniela (expert grad profesional superior)
Hurduc Ani Cornelia (sef serviciu gradul II)
Năstase (Ifrim) Nicoleta (director de cabinet)
Ilea Ioana Lidia (consilier grad profesional superior)
Ioan Andrei Alexandru (consilier grad professional principal)
Iordachescu Oana
Ionescu Adriana – Maria (consilier juridic grad profesional asistent)
Kaitor Mihaela Ioana (secretar general gradul I)
Kerekes Erzsebet Hajnalka
Kalman Ancuta (consilier pentru afaceri europene)
Kisilewicz Ileana Maria (consilier grad profesional superior)
Kisilewicz Victor Dan (consilier grad profesional superior)
Kogălniceanu Mihai – Ioan (consilier grad profesional principal)
Kurko Cecilia (consilier)
Lazăr Ruben Emil
Lepădatu Geta (consilier grad profesional superior)
Logoviceanu Ionela (consilier gradul I)
Lujanschi Mioara
Macovei Alexandru Ioan (consilier grad profesional debutant)
Manea Lidia (consilier grad profesional asistent)
Manţă Mihaela (expert grad profesional superior)
Marcoci Oana Madalina (consilier pentru afaceri europene)
Marcu Camelia Veronica (director general)
Marin Cajal Irina-Sanda (subsecretar de stat)
Marin Ana
Marko Magdolna (șef cabinet)
Matei Ioan (director)
Mateeescu Mihai
Matei-Popescu Florian
Mazilescu Alexandrina (bufetier)
Mihalache Mircea (şofer treapta II)
Micu-Iliescu Florin Adrian
Minea Florin (expert grad profesional superior)
Minea Marlena (consilier grad profesional superior)
Mircea Iuliana Cleopatra (consilier grad profesional principal)
Miu Valentina
Monoranu Mihaiță-Adrian
Moisescu Iuliana
Movila Ioana
Moldovan Sanda (referent treapta IA)
Morariu Monica Susana (inspector grad profesional superior)
Mureșeanu Ileana (secretar dactilograf)
Muti Mihaela Corina Adriana (auditor grad profesional superior)
Muntean Andreea Cristina
Nagy Emese (director de cabinet)
Naidin Ioana-Oltea (consilier grad profesional asistent)
Năstase Albertina (consilier pentru afaceri europene)
Năstase Mădălina Daniela (consilier grad profesional superior)
Nedelcu Marta
Nechifor Florina Alina
Neamu Dragoș Eduard
Necseriu Otilia Doina (consilier pentru afaceri europene)
Neculcea Tatiana Emilia (consilier grad profesional superior)
Neagu Florentina
Niculescu Adrian
Niculușcă-Dranga Edmond-Jean
Nemeş Marius (şofer treapta II)
Niculae Irina (consilier pentru afaceri europene)
Nicolae Maria Alexandra
Nisipeanu Cristina (referent grad profesional superior)
Notinaru Georgeta Florina (consilier grad profesional asistent)
Novak Levente (consilier)
Oprea Nicolae Laurențiu
Panaitopol Corina (consilier pentru afaceri europene)
Pavel Mariana (consilier grad profesional superior)
Pădure Petru (inspector de specialitate gradul II)
Păuna Eveline
Pîrvu Cătălina
Petrescu Neluţa Mihaela (consilier grad profesional superior)
Petreanu Simona
Petru Nora Alexandra (consilier pentru afaceri europene)
Petrache Dragoș-Mihai
Pislariu Ioana Monica (consilier pentru afaceri europene)
Podgoreanu Ioan Radu (auditor grad profesional superior)
Platon Marcel Claudiu
Popescu Anca Mihaela (consilier grad profesional asistent)
Popescu Iustin Alexandru (inspector grad profesional principal)
Popp Adriana-Camelia-Silvia (consilier pentru afaceri europene)
Predoiu Cornelia Elena (consilier pentru afaceri europene)
Prostebi Armand (consilier pentru afaceri europene)
Pricop Lucian Florin
Puşchiu Simona (consilier grad profesional asistent)
Rapiţeanu Steliana (consilier grad profesional superior)
Răducanu Titina Gabriela (consilier grad profesional superior)
Rădulescu Ioana Raluca
Roman Olimpia (consilier grad profesional superior)
Rus Andrei
Sclavone Maria Ramona (consilier pentru afaceri europene)
Sandu Mirela
Sitaru Valeria
Sonea Madalina (Consilier)
Stoian Iulian (șofer I)
Şerban Mihai Alexe (manager public grad profesional principal)
Ştirbu Alexandra Georgiana (consilier juridic grad profesional asistent)
Tache Vasile (consilier juridic grad profesional asistent)
Tămîrşi Lăcrămioara (auditor grad profesional superior)
Teacă Petrică Radu (expert grad profesional superior)
Tianu Alexandra (consilier grad profesional asistent)
Toader Bogdan-Ionut
Toma Alexandru (consilier pentru afaceri europene)
Tranescu Aurora (consilier pentru afaceri europene)
Trîmbaciu Bogdan-Ştefan (consilier pentru afaceri europene)
Todea Raul Cristian (consilier)
Tudor Doina Mihaela (consilier pentru afaceri europene)
Tunsu Nadia Doina (director gradul II)
Țau Tudoreanu Liliana
Țîru Andra-Cristina
Seimeanu Elena (director gradul I)
Ursuleasa Nina Andreea (consilier pentru afaceri europene)
Velcu Gabriela (consilier gradul IA)
Vlăduţ Marilena (inspector grad profesional superior)
Vulpe Mircea Sorin
Zaharia Rareș
Zarafescu Dan Marius (consilier grad profesional superior)
Zlăvog Chrisanta Daniela (şef serviciu gradul II)