Mergi la conţinutul principal

Rezultate selecție CV-uri pentru programul de formare de specialiști în educație culturală pentru tineri

Rezultate selecție CV-uri pentru programul de formare de specialiști în educație culturală pentru tineri

 

În perioada 20 mai – 20 iunie 2017, Ministerul Culturii și Identității Naționale și Institutul Național pentru Cercetare și Formare Culturală vor organiza, la București, un program de formare de specialiști în educație culturală pentru tineri, în următoarele domenii: arte vizuale, teatru și dans. În acest sens, în conformitate cu anunțul de desfășurare a programului de formare, până la data de 7 aprilie au fost primite CV-urile celor interesați: http://www.cultura.ro/ministerul-culturii-si-identitatii-nationale-si-incfc-organizeaza-un-program-de-formare-de

Persoanele care au fost selectate pentru a participa la programul de formare de specialiști în educație culturală pentru tineri pot fi găsite mai jos:

 

Pentru domeniul dans:

Andreea Căpitănescu, Daniela-Andreea Sima, Marian Ionuț Sitar, Florentin Munteanu, George Valentin Ghica, Andreea Hagiu, Alexandra Dogaru, Alexandra Chițu, Maria Dudău, Marinela Cărăuleanu, Marilena Roșu, Ștefania Moga, Viorel Niga, Vasile Pop, Camelia Neagoe, Elena Ludmila Sarciuc, Vasilica Ana Dascălu, Ioana Adelina Stavarache.

 

Pentru domeniul teatru:

Adela Petronela Iftime, Mihaela Ioana Năstase, Ioana Călin, Luiza Stoica, Laura Georgiana Dîmbu, Iulia Verdeș, Minodora Elena Broscoi, Ada Galeș, Adrian Constantin Piciorea, Adrian Damian, Andreea Corneanu, Alexandra Spătaru, Alexandru Lucian Aron, Ana Turos, Alina Masgras, Andreea Hristu, Andreea Diana Jicman, Andreea Lucaci, Bianca Andra Oprea, Larisa Cosmina Dobrotă, Vlad Troncea, Danni Ionescu, Delia Gavlițchi, Elena Coman, Georgiana Rusu, Ioana Matei, Anda Ioana Rufu, Iulian Vasile Gliță, Laura Trocan, Lia Sinchevici, Magdalena Liliana Condurache, Marius Alexandru Teodorescu, Mihai Prejban, Raisa Ane, Rareș Florin Stoica, Robert Bălan, Romina Sehlanec, Ștefan Aurelian Eparu, Ștefan Huluba, Tudor Morgovan-Cristescu, Frederic Negrescu, Silviu Biriș, Ana Mihaela Nicolae, Alexandru Marian Floroiu, Eduard Mihai Cîrlan, Irina Cornelia Ionescu.

 

Pentru domeniul arte vizuale:

Irina Cangeopol, Severian Luca, Adrian Dică, Alexandra Zegrean, Anca Brânzaș, Cristina Venera Taraș, Daniela Mihai, Șerban Racovițeanu, Paul Hitter, Marius Burhan, Laura Armeanu, Ioana Cătălina Vărzaru, Elena Maria Cristina Pop, Cristina Tămaș, Bogdan Petean, Mihai Cătălin Burtea, Steliana Florentina Bădălău, Bianca Maria Ioniță, Andra Tarara, Andreea Mihalcea, Andra Nedelcu, Alina Olariu, Zoița Nicoleta Panciu, Elena Alexandra Sucioaia, Iulia Alexandra Voicu, Ștefania Mădălina Trușculescu, Mădălina Szekely, Maria Carmen Buca, Mihai Lăduncă, Raluca Iuliana Vlad, Serghei Chiviriga, Sian Brie, Tudor Platon, Nineta Andra Nenciu, Alice Dumitrașcu, Alina Georgiana Teodorescu, Anca Maria Manta.

 

În perioada imediat următoare, persoanele enumerate mai sus vor primi informații referitoare la desfășurarea programului de formare pentru care au fost selectate.